Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Free Vector Type of coronavirus test with doctor

  Covid antygen test

  80,00 

  W ofercie szybki test antygenowy wykrywający białko nukleokapsydu wirusa SARS-CoV-2. Wymaz z nosogardzieli – bezbolesny wymaz – miękka i cienka wymazówka zapewnia komfort podczas pobrania wymazu wynik w ciągu 15min wynik w języku polskim lub angielskim Umów się na badanie w laboratorium tel. 606 548 883  —————————————————————————————————- Rapid antigen Covid test detects the nucleocapsid protein…

 • Premium Vector Nasal swab test concept

  RT-PCR Covid test

  Test RT-PCR w kierunku infekcji COVID-19 wykonujemy metodą Real Time PCR. Wynik badania jest gotowy do 24h.  Test posiada certyfikat CE IVD, wykrywa geny specyficzne dla SARS-CoV-2 oraz endogenną kontrolę wewnętrzną, zapewniając wysoką wiarygodność wyniku.  nasze wyniki są akceptowane we wszystkich krajach wynik z kodem QR Wynik w języku angielskim – bez dodatkowych opłat Testy PCR dla…

 • test Covid do Chin

  Covid test do Chin

  270,00 

  Zapewniamy wykonanie testów PCR zgodnie z zaleceniami Ambasady Chin.

  • Wynik PCR do 24h (zwykle do 12h)
  • możliwość wykonania w trybie CITO (wynik w ciągu 3-6h)
  • certyfikat w języku angielskim
  • certyfikat z kodem QR
  • umów się na test tel. +48 606 548 883 e-mail: helisa.lab@gmail.com, online: https://tiny.pl/whrbq

Antygenowy test na COVID w Warszawie – wiarygodne wyniki

Personel Laboratorium Helisa dysponuje wymaganymi kwalifikacjami oraz doświadczeniem w wykonywaniu testów PCR na COVID-19, którego diagnostyką w Warszawie zajmujemy się od kwietnia 2020 roku.

W ofercie posiadamy także szybki test wykrywający białko nukleokapsydu wirusa SARS-CoV-2. Antygenowy test na COVID w Warszawie można wykonać na miejscu w laboratorium lub umówić się na wizytę domową. Warto jednak podkreślić, że mimo ewentualnego wyniku negatywnego, przy jednoczesnym występowaniu objawów typowych dla COVID-19 wskazane jest wykonanie testu RT-PCR.

Uczestniczymy w programach zewnątrz-laboratoryjnej kontroli jakości badań na obecność RNA koronawirusa. Wiarygodność wydawanych przez nas wyników badań na koronawirus w Warszawie potwierdza pozytywna weryfikacja wyników testów RT-PCR SARS-CoV-2 przez NIZP-PZH.

Znajdujemy się na liście laboratoriów COVID, jak również na liście akceptowanych laboratoriów COVID Ambasady Chin.