Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wszystkie osoby, chcące uzyskać jasny obraz swojej sytuacji zdrowotnej i podjąć odpowiednie kroki w kierunku rodzicielstwa.

Badania nasienia w Warszawie – zaawansowane testy i diagnostyka

W naszym laboratorium zamówi się badania nasienia pod kątem m.in. liczebności plemników, ich ruchliwości, żywotności, morfologii, koncentracji komórek okrągłych i aglutynacji. W Helisa można również zweryfikować podejrzenie obecności wirusa HPV oraz zakażenia intymnego spowodowanego przez bakterię Gardnerella vaginalis. Oferujemy także test MAR do wykrywania przeciwciał przeciwplemnikowych. Ponadto, gwarantujemy specjalistyczne badanie nasienia po wazektomii, pozwalające ocenić skuteczność zabiegu.

Zamówienie szczegółowych badań nasienia, dostępnych w Warszawie, ułatwia zdiagnozowanie potencjalnych schorzeń przyczyniających się do problemów z zapłodnieniem, a także wiążących się z ryzykiem wystąpienia chorób nowotworowych.

Indywidualne podejście do pacjenta oraz rzetelne wyniki testów

W Helisa stosowane są zaawansowane metody badawcze przy udziale doświadczonych specjalistów. Gwarantuje to wiarygodność wyników i kompleksowość podejścia do problemu niepłodności.

Laboratorium Helisa to miejsce, gdzie nowoczesna technologia i profesjonalizm ekspertów łączą się, aby w skuteczny sposób pomagać pacjentom. Zaufaj nam, jeśli zależy Ci na indywidualnym podejściu specjalistów oraz rzetelnych wynikach.