Wyświetlanie 1–16 z 25 wyników

Szeroki wybór badań profilaktycznych

Nasza bogata oferta obejmuje na przykład badanie w kierunku kiły, Chlamydii trachomatis, rzęsistka pochwowego, rzeżączki, wirusa HPV, opryszczki. Wykonujemy również analizy pod kątem zakażenia Mycoplasma hominis, Mycoplasma genitalium oraz infekcji Ureaplasmą. Dla naszych klientów opracowaliśmy ponadto przydatne pakiety, a wśród nich zestaw badań przy podejrzeniu bakteryjnej waginozy, drożdżycy czy pakiety obejmujące diagnostykę infekcji intymnych w zakresie od 4 do aż 13 patogenów.

Uzyskane wyniki pozwolą zidentyfikować przyczynę dolegliwości i dobrać odpowiednie leczenie.

Szybkie i wiarygodne badanie w kierunku kiły w Helisa

Kiła to choroba wywoływana przez krętek blady Treponema pallidum. Jest przenoszona drogą płciową, ale także przez łożysko chorej matki do płodu. Mamy wówczas do czynienia z kiłą wrodzoną. Nieleczona może prowadzić do poważnych powikłań, takich jak uszkodzenia narządów wewnętrznych, problemy neurologiczne czy związane z ciążą. Dlatego tak ważne jest wczesne wykrycie kiły na drodze specjalistycznego badania i poddanie się terapii antybiotykowej.

Jeśli masz podejrzenie infekcji uro-genitalnej lub chcesz wykonać badania kontrolne, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy gotowi, by odpowiedzieć na wszelkie pytania i pomóc w doborze odpowiedniego pakietu badań na infekcje intymne. Ofertę kierujemy do osób prywatnych, zapraszamy także do współpracy lekarzy prowadzących praktyki medyczne.